u nas kupisz bilety z 5% rabatem bez stania w kolejkach

Enerygylandia

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce. 94 atrakcje w jednym miejscu. 5 stref tematycznych: Bajkolandia dla najmłodszych, Familijna dedykowana całym rodzinom,
Ekstremalna z Mega Coasterem Hyperion i Speed Water Coasterem oraz Smoczy Gród z najwyższym na świecie Wooden Coaster Zadra. Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w
Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, można korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Energylandia jest na rynku zaledwie od 7 lat – jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort Gości – spełniają najwyższe standardy.

Bilet normalny – przeznaczony dla osoby dorosłej lub dziecka powyżej 140 cm wzrostu.

Bilet ulgowy – przeznaczony dla dziecka do 140 cm wzrostu.

Bilet dla dzieci do lat 3 – przeznaczony dla dziecka, które nie ma 3 lat.

Park Inwałd

Bilety do Inwałd Parku są 2 dniowe – goście po przyjściu do Inwałd Parku otrzymują opaskę, która jest ważna przez 2 następujące po sobie dni. Poniżej zasady przyznawania biletów ulgowych.

Bilet ulgowy – przysługuje dzieciom oraz młodzieży (za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej do 26 roku życia), osobom niepełnosprawnym (za okazaniem orzeczenia o znacznym stopniu niepełnosprawności), opiekunom osób poruszających się na wózku inwalidzkim, osobom powyżej 65 roku życia.

Bilet rodzinny – przysługuje 2 osobom dorosłym + 2 dzieci powyżej 90 cm wzrostu, każde następne dziecko powyżej 90 cm wzrostu bilet ulgowy.

Zatorland

Park Rozrywki Zatorland to ciekawe miejsce stworzone dla najmłodszych z myślą o ich edukacji poprzez rozrywkę. W skład kompleksu Zatorland wchodzą: lunapark, Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów.
Park Dinozaurów to największy tego typu park w Europie Środkowej. Znajduje się na gęsto zalesionym terenie, przez który wiedzie ścieżka edukacyjna prezentująca dawne życie dinozaurów. Pośród drzew spostrzec można przeszło 100 różnych dinozaurów, większość z nich to eksponaty ożywione.
Wśród nich można zobaczyć ogromne roślinożerne Zauropody, przerażającego T-Rexa czy też tegoroczny hit – największego na świecie ruchomego dinozaura –
Argentynozaura, mającego ponad 35 metrów długości!
Większość z nich porusza się i wydaje dźwięki, dlatego przechadzka po naszej ścieżce edukacyjnej sprawia, że zwiedzający czują się przeniesieni w odległą przeszłość!

Dolina Karpia

Dolina Karpia stała się mekką dla wędkarzy z całej Polski, którzy wraz z rodzinami spędzają tutaj wolne chwile i wakacje. Zaplecze dla wędkarzy stanowią rzeki, coraz lepiej zagospodarowane starorzecza i zbiorniki wodne powstałe po wydobyciu żwiru.

W długim sezonie – od marca do października, stają się one miejscem wypoczynku dla miłośników wędkowania i ich rodzin.

Liczne gatunki ryb i niezliczone wprost gatunki ptaków „Doliny Karpia”, w tym te najrzadziej spotykane: ślepowron, podgorzałka, rybitwa zwyczajna, rybitwa białowąsa, rybitwa białoskrzydła, bąk i bączek przyciągają ornitologów i amatorów fotografowania dziewiczej przyrody z całej Europy. Obszar dolnej części doliny Skawy i dolina Wisły w rejonie Zatora są typowane do europejskiej sieci „Natura 2000”. Obszar „Doliny Karpia” wyróżnia się nieprzeciętnym krajobrazem naturalnym i kulturowymi tradycjami dzięki czemu stanowi doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku połączonego z krajoznawstwem. Spacery i przejażdżki rowerem wzdłuż Skawy, w otoczeniu łęgowych zarośli i stawów pokrytych sitowiem z licznymi siedliskami ptactwa wodnego, są świetną formą spędzania czasu.

wygiełzów

Oddalony o 10 km skansen i ruiny zamku Lipowiec.
Średniowieczny zamek, który  przed wiekami był siedzibą niepokornego biskupa, a później więzieniem dla krnąbrnych duchownych. Jeden z najpiękniejszych i najciekawszych skansenów na południu kraju. Stary dwór, pochodzący ze wsi, którą od dawna kryją już wody jeziora, pełen ciekawych sprzętów i opowieści z przeszłości. A do tego wyjątkowo piękna krajobrazowo okolica – do Wygiełzowa można przyjechać na cały dzień i jeszcze nie mieć dość. Zwłaszcza jeśli znajdziemy czas, by wysłuchać opowieści murów, pachnących drewnem chat i niepozornych rzeczy, których historie potrafią wciągnąć na dobre…

Oświęcim

Miejsce Pamięci i Muzeum Aushwitz Birkenau – były największy niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady.

wadowice

Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II, Plac Jana Pawła II, Bazylika Ofiarowania NMP, Wadowicki Szlak Karola Wojtyły.

lanckorona

Oddalona o 20 km wieś, która dawno temu była miastem królewskim, ruiny Zamku Lanckorońskiego i rynek, gdzie „zatrzymał się czas”.

BON TURYSTYCZNY

U nas zrealizujesz bon turystyczny.

Bon do kwoty 500 zł można wykorzystać aż do końca marca 2022. Bon przysługuje na każde dziecko do 18 roku życia.